אודות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן

החברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן פועלות כחברות יזמיות בתחום השקעות הנדל"ן למגורים, מסחר ותעשייה.

כהן פליקס חברה לבניין ופיתוח, נוסדה בשנת 1973 ומביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל"ן, לצד עשייה מוכחת בעשורים האחרונים.

חברת נדל"ן נדל"ן מביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל"ן.

שיתוף הפעולה בין שתי החברות מקנה להן יתרון מובהק של ניסיון, מקצועיות וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות. שתי החברות מיקמו עצמן כמובילות בתחום ההשקעות בנדל"ן במיוחד בראשון לציון והסביבה. ההיכרות עם הסביבה כמגרש ביתי, יחד עם ניסיון של עשרות שנים באזור ראשון לציון והסביבה, מספקים לחברות יתרון עצום בהכרת תכניות קיימות ועתידיות ורכישת קרקעות בעיתוי הנכון.

החברות כהן פליקס ונדל“ן נדל“ן מקיימות פעילות יזמית משותפת המניבה פרויקטים מובילים בתחום ההשקעות בנדל“ן – למגורים, למסחר ולתעשייה. זאת בזכות הכלים והידע לזיהוי ולמימוש פוטנציאל השקעות, הן במישור היזמי קבלני והן במישור ההשקעה האישית של אנשי עסקים ולקוחות פרטיים המעוניינים למנף את עצמם.

השילוב המדויק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות מקנה לחברות יתרון מובהק בשווקים בהם שיתוף פעולה של כהן פליקס ונדל”ן נדל”ן, מבוסס על איתנות פיננסית, מקצועיות, יושרה והגינות ללא פשרות. החברות פועלות מתוך ראייה רחבה של כלל הגורמים המעורבים בכל פרויקט ובמחשבה לטווח הארוך.

החברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן עומדות בסטנדרטים גבוהים ביותר של עמידה ביעדים, שמירה על לוחות זמנים, מתן תשואה מקסימלית בכל פרויקט, זאת על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר לשביעות רצונם של הלקוחות.

בנייה למגורים, מסחר ותעשייה

לחברות מאות אלפי מטרים של בנייה ועשרות יחידות קרקע מושבחות לבנייה – למגורים ומסחר, בנוסף למספר קבוצות רכישה שחלקן אוכלס וחלקן בתהליכי בנייה מתקדמים. הפרויקטים השונים נבחרים בקפידה ומלווים על ידי צוות מומחי החברה. בנוסף, פועלות החברות לבניית מרכזים מסחריים המשמשים כנכסים מניבים לחברות ובנייה במסגרת ערבות חוק מכר. 

החברות מאושרות בכל הבנקים ובצעו ליווי פרויקטים עם בנק לאומי, בנק מרכנתיל, הבנק הבינלאומי ובנק מזרחי.

תכנון והשבחת קרקעות

במסגרת הליכי תכנון והשבחת הקרקעות, מקדמות החברות הפשרה של קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות בארץ ומאגדות קבוצת משקיעים לטווח הרחוק, למטרת רכישת קרקעות בעלות פוטנציאל רב לשינוי יעוד.

החברות מנהלות ומתכננות שינויי ייעוד קרקעות למגורים ולמסחר, קידום ותכנון פרויקטים של פינוי ובינוי וכן שינוי ייעוד של תכניות בניין עיר, קידום תב"עות, ניהול ויזמות בפרויקטים מהגדולים בראשון לציון.

נגן וידאו

מבנה החברה

פליקס כהן

פליקס כהן

יו״ר ובעלים
קבוצת כהן פליקס

שי כהן

שי כהן

מנכ״ל משותף
קבוצת כהן פליקס

שרון ניר - כהן

שרון ניר - כהן

מנכ״ל משותף
קבוצת כהן פליקס

שי מוגרבי

שי מוגרבי

בעלים
חברת נדל״ן נדל״ן

ארז ניר

ארז ניר

בעלים
חברת נדל״ן נדל״ן

בן לוין

בן לוין

סמנכ"ל החברה
חברת נדל״ן נדל״ן וכהן פליקס

להשארת פרטים או תיאום פגישה

יצירת קשר מהירה

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.