אודות כהן פליקס ונדלן נדלן

החברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן פועלות כחברות יזמיות בתחום השקעות בנדל"ן, מגורים, מסחר ותעשייה.

כהן פליקס חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1973 מביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל"ן.

חברת נדל"ן נדל"ן המביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל"ן מה שמקנה לחברות יתרון מובהק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות. שתי החברות מיקמו עצמן כמובילות בתחום ההשקעות בנדל"ן ובמיוחד בראשון לציון והסביבה, ההיכרות עם הסביבה כמגרש ביתי וניסיון של עשרות שנים באזור ראשון לציון והסביבה מקנה יתרון עצום בהכרת תכניות קיימות ועתידיותורכישת קרקעות בזמן הנכון.

החברות כהן פליקס ונדל“ן נדל“ן מקיימות פעילות יזמית משותפת המניבה פרויקטים מובילים בתחום ההשקעות בנדל“ן – למגורים, למסחר ולתעשייה.

שתי החברות מיקמו עצמן כמובילות בתחום ההשקעות בנדל“ן באזור המרכז ובמיוחד בראשון לציון והסביבה.

ההיכרות עם הסביבה כמגרש ביתי והניסיון רב השנים, מקנים לנדל”ן נדל”ן וכהן פליקס יתרון עצום בהכרת תכניות קיימות ועתידיות ורכישת קרקעות בזמן הנכון.

חברת כהן פליקס הינה חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1974 ומביאה עימה ניסיון רב בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים בנדל“ן, לצד עשייה מוכחת בעשורים האחרונים. חברת נדל“ן נדל“ן מביאה עימה חדשנות פורצת דרך בכל הקשור ליזמות נדל“ן.

לחברה הכלים והידע לזיהוי ולמימוש פוטנציאל השקעות, הן במישור היזמי קבלני והן במישור ההשקעה האישית של אנשי עסקים ולקוחות פרטיים המעוניינים למנף את עצמם. השילוב המדויק של ניסיון וחדשנות בהובלת פרויקטים במסגרות של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות, הן פועלות. מקנה לחברות יתרון מובהק בשווקים בהם שיתוף פעולה של כהן פליקס ונדל”ן נדל”ן, מבוסס על איתנות פיננסית, מקצועיות, יושרה והגינות ללא פשרות.

החברות פועלות מתוך ראייה רחבה של כלל הגורמים המעורבים בכל פרויקט ובמחשבה לטווח הארוך.

מטרות אלה מכתיבות סטנדרטים גבוהים ביותר של עמידה ביעדים, שמירה על לוחות זמנים, מתן תשואה מקסימלית בכל פרויקט, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר לשביעות רצון גבוהה של הלקוחות.

בנייה למגורים

לחברות מאות אלפי מטרים של בנייה, ועשרות יחידות קרקע מושבחות לבנייה ולמגורים ומסחר.

הפרויקטים השונים נבחרים בקפידה ומלווים על ידי צוות מומחי החברה, כמו כן, מספר קבוצות רכישה שחלקן אוכלס וחלקן בתהליכי בנייה מתקדמים.

בניית מרכזים מסחריים כנכסיםמניבים לחברות, בנייה במסגרות ערבות חוק מכר. החברות מאושרות בכלל הבנקים וביצעו ליווי פרויקטים עם: בנק לאומי/ מרכנתיל/ הבינלאומי/ מזרחי.

תכנון והשבחת קרקעות

במסגרת הליכי תכנון והשבחת הקרקעות, מקדמות החברות הפשרה של קרקעות חקלאיות בערים מרכזיות בארץ ומאגדות קבוצת משקיעים לטווח הרחוק, למטרת רכישת קרקעות בעלות פוטנציאל רב לשינוי יעוד.

החברות מנהלות ומתכננות שינויי ייעוד למגורים ומסחר, קידום ותכנון פרויקטים של פינוי ובינוי, וכןשינוי ייעוד של תכניות בניין עיר, קידום תב"עות וניהול ויזמות בפרויקטים מהגדולים בראשון לציון.

נגן וידאו
מבנה החברה

פליקס כהן

יו״ר ובעלים
קבוצת כהן פליקס

שי כהן

מנכ״ל משותף
קבוצת כהן פליקס

שרון ניר - כהן

מנכ״ל משותף
קבוצת כהן פליקס

ארז ניר

בעלים
חברת נדל״ן נדל״ן

שי מוגרבי

בעלים
חברת נדל״ן נדל״ן

בן לוין

סמנכ"ל חברה

נופר ביסמוט

סמנכ״ל כספים

להשארת פרטים או תיאום פגישה