נחלת הצפונית – גוש 6090 חלקה 39 וחלקה 45

אודות

הקרקע מוגדרת עפ”י תכנית מתאר ארצית מקומית ומחוזית למגורים ופיתוח עירוני, בנייה רוויה לגובה. בעבר אושרה תכנית שכללה 1,700 יחידות דיור עליהם כבר נלקחו היטלי השבחה ופיתוח. לאחר מכן הוחלט להרחיב את התכנית ל כ – 4,000 יח’ דיור נוספות . התכנית החדשה להיתר תופקד כבר בחודשים הקרובים , בנוסף בימים אלה הולכת ומושלמת סלילת כביש, העוקף את השכונה ואת חלקה הצפוני של העיר -שדרות היובל , הכביש תוחם את האזורים המיועדים לבניה ולפיתוח ציבורי של תכנית נחלת הצפונית ואף ירווח את התנועה התחבורתית באזור ובשכונה העתידית בפרט .

הקרקע אינה זמינה לבניה

יתרונות

רישום טאבו פרטי

הסכם שיתוף

ליווי צמוד של משרד עו"ד

פריים לוקיישן

סמוך לצירים מרכזיים של העיר

סמוך לקו הרכבת הקלה

קרבה לשכונות מגורים מהטובות של העיר

קרקע פוטנציאלית להפשרה

רכישה מחברה יזמית בעלת וותק של כ50 שנה

אפשרויות מימון

רישום טאבו פרטי

הסכם שיתוף

ליווי צמוד של משרד עו"ד

פריים לוקיישן

סמוך לצירים מרכזיים של העיר

סמוך לקו הרכבת הקלה

קרבה לשכונות מגורים מהטובות של העיר

קרקע פוטנציאלית להפשרה

רכישה מחברה יזמית בעלת וותק של כ50 שנה

אפשרויות מימון

גלריית תמונות
תכניות הפרויקט
מפת הפרויקט
סרטון הפרויקט

להשארת פרטים או תיאום פגישה

אמנת
שירות

כתיבת תגובה

יצירת קשר מהירה

משקיע יקר,

אנו בכהן פליקס ונדל"ן נדל"ן, מאמינים בשקיפות מלאה למול לקוחותינו ולכן אנו רואים חובתנו ליושרה חסרת פשרות בהצגת מצב הקרקע.

אנו מאמינים בהשקעה בקרקעות בעלות פוטנציאל רב להשבחה ולתשואה ניכרת, 100% מלקוחות החברה אשר מימשו את הקרקע הרוויחו עשרות ומאות אחוזים מהרכישה.

יחד עם זאת, חשוב לנו להדגיש כי כחלק מהקרקעות אשר משווקות על ידי חברתנו אינן זמינות לבנייה במועד זה וכי קיימת סבירות שיחלפו שנים עד אשר תמומשנה האפשרות לבנות בקרקעות אלו. אנו ממליצים לכם לא לוותר על בדיקת תוכניות הפיתוח של הרשות המקומית לגבי הקרקע שיש לכם עניין להשקיע בה ובאתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא את עשרת הדברות למשקיע ברכישת קרקע.

כידוע, השקעה בקרקעות מהווה חלק מרכזי בתחום השקעות הנדל'ן, הנחשב כשלעצמו לאחת הזירות החמות ביותר בעולם ההשקעות. יש מגוון רחב של קרקעות בהן ניתן להשקיע, כאשר לכל אחת מהן אטרקטיביות שונה .

על כן חשוב להדגיש שההשקעה בקרקע אינה מתאימה לאנשים המחפשים תשואה מיידית והיא מתאימה למשקיעים בעלי יכולת כלכלית.

אנו מעוניינים בלקוחות מרוצים אשר יהנו מליווי מקצועי לאורך תהליך ההשקעה ומקפידים לשקף בדיוק וביושרה ללקוחותינו את קצב התקדמות הליכי התכנון במתחם.

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.