מתחם 2000 - מתקדמים לאלף הבא

אודות

מתחם 2000 ממוקם על חלקת הקרקע הפרטית האחרונה במערב ראשון לציון מול הים – צמוד למתחם האלף הנחשק ומציע הזדמנות אחרונה ליהנות מנכס בקרבת החוף! הפרוייקט מתכלל מגורים, תעסוקה ומסחר במתחם אחד ונהנה מגישה אופטימלית לצירי התנועה המרכזיים (איילון, 431), לתחבורה ציבורית והרכבת הקלה.

הקרקע אינה זמינה לבניה

יתרונות

פריים לוקיישן – הכי קרוב שאפשר לים
רישום טאבו פרטי
הסכם שיתוף
ליווי צמוד של משרד עו"ד שי כהן
קרבה ונגישות לצירי תחבורה ראשים
צמוד לתחנת הרכבת הקלה
מעל ל50% מהשטח בבעלות הערייה
רכישה מחברה בעלת וותק של כ50 שנה בתחום
אפשרויות מימון מגוונות
עתודת הקרקע האחרונה הסמוכה לחוף הים של ראשון לציון

גלריית תמונות

תכניות הפרויקט

מפת הפרויקט

סרטון הפרויקט

להשארת פרטים או תיאום פגישה

חושבים להשקיע בנדל"ן? חברות נדל"ן נדל"ן וכהן פליקס מציעות לכם הזדמנות חד פעמית שלא כדאי לכם לפספס!

אותן החברות שהשיקו את מתחם ה- 1,000 ושיווקו למשקיעים קרקעות שהניבו תשואה גדולה, משיקות את הדבר החם הבא – מתחם ה- 2,000 ואיתו מגיעה ההזדמנות שלכם לעשות את עסקת חייכם!

בעקבות מתחם ה-1000 שהפך לסיפור הצלחה מדהים, חברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן משיקות את הדבר החם הבא:  מתחם ה- 2000.  המתחם מהווה המשך אינטגרלי של מטרופולין ה 1000 אשר התאים עצמו לעידן החיים החדש, המשלב עירוב שימושים של מגורים, תעסוקה ,מסחר ופנאי בפריים לוקיישן מדהים  בלב גוש דן, בעתודת הקרקע האחרונה מול הים!

הגיע הזמן להתקדם

מתחם אלפיים מציע את אחת מההזדמנויות החמות, והאטרקטיביות ביותר שיש לשוק הנדל"ן להציע. עם מיקום אטרקטיבי על חלקה פרטית מערבית למתחם האלף מול קו החוף בראשון לציון וממש כמו במתחם ה1000 בזמנו , גם כאן פוטנציאל עליית הרווח הוא עצום.  מזהים פוטנציאל? אתם לא היחידים !  אפילו עיריית ראשון לציון זיהתה את הפוטנציאל וכ-50% מהשטחים נמצאים בבעלותה והיא פועלת לקידום התכנון.

מתחם אלפיים – במה בדיוק מדובר?

מדובר במתחם עתידי, שמיקומו על חלקה פרטית שנמצאת מערבית למתחם האלף קרוב לחוף הים בראשון לציון כאשר לגבי השטח הזה ישנה פרוגרמה המציגה תוכנית עתידית באתר ההנדסי של עיריית ראשון לציון לפיתוח השטח כפרוייקט ייחודי עתידי המתחם ייבנה בחלקו על המתחם שמכונה מטווח 24 שבהסכם עם צה"ל יתפנה ובמקומו ייבנה מתחם 2000. מתחם אלפיים משקיף אל הים, זה נכון. אך מעבר לנוף עוצר נשימה, הוא גם קרוב לצירי תנועה מרכזיים: כביש איילון ,כביש 431 , רכבת ישראל והרכבת הקלה שתעבורנה באזור בעתיד.  המתחם מציע לכם את חוויית המגורים האולטימטיבית: מתחם מגורים, המשלב פנאי, תעסוקה וחיי קהילה בלוקיישן מושלם ונגיש, עם נוף לים וגישה לכל צירי התחבורה המרכזיים!  כל אלו ועוד מצביעים על פוטנציאל עליית השווי של המקרקעין באזור, כמו גם על פוטנציאל עליית הרווח של המשקיעים. אם אתם מעוניינים באפיק השקעה שיניב לכם עליית ערך אתם פשוט חייבים לקחת חלק באחד מן הפרויקטים המתקדמים ביותר שידע שוק הנדל"ן בישראל, זו הזדמנות שלא תחזור.

ההיסטוריה חוזרת על עצמה

מתחם האלף הסמוך ששיווקו החל ב2013  התעלה מעל כל הציפיות, כל הדירות בו כבר נחטפו והוא סיפק למשקיעים מאז עליית ערך מטאורית של מאות אחוזים , בדיוק כך גם מתחם 2000 שם למשקיעים קלף מנצח ביד. המיקום האטרקטיבי, מחירי הפריסייל הסופר משתלמים והעובדה שתכנון המתחם מקודם על ידי עיריית ראשון לציון עצמה, הם נתונים המצביעים על ההזדמנות להשקעה בעלת פוטנציאל רווח ותשואה גדולה!.  חברת כהן פליקס ונדלן נדלן שהשיקה את מתחם ה- 1,000 ושיווקה למשקיעים קרקעות שהניבו תשואה גדולה, היא זאת שמשיקה את הדבר החם הבא – מתחם ה- 2,000 ואיתו מגיעה ההזדמנות שלכם לעשות את עסקת חייכם! עם מעל 40 שנות ניסיון באיתור הזדמנויות נדל"ן ובחירת מוצלחת של פרויקטים, חברת כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן נחשבת לחברה המובילה בפיתוח העיר ראשון לציון. הצוות המקצועי ילווה אתכם צעד אחר צעד בעת ביצוע העסקה החשובה בחייכם, תוך שיספק מעטפת שלמה של שירותים ופתרונות.   

הגשימו את החלום שלכם

יש רגעים בחיים שנראים כמו חלום, כמו ההזדמנות להצטרף לפרויקט נדל"ן בדיוק ברגע הנכון.  אכן, מלבד המיקום החלומי של מתחם 2000 גם התזמון לא יכול היה להיות יותר טוב. השקעה במתחם 2000 עכשיו תפתח בפניכם עולם שלכם של הזדמנויות בעתיד, ובעיקר את האפשרות להרוויח כבר במעמד הרכישה. נראה לכם חלומי ? אתם צודקים! ברגעים אלו ממש, חוויית המגורים, הפנאי והתעסוקה האולטימטיבית בלוקיישן קרוב לים, מוגשת לכם במחירי פריסייל מיוחדים. כלומר מחירים נמוכים בהרבה יותר מהמחירים הצפויים לאחר ההשקה של הפרויקט. מה שאומר, שכל מי שיקנה עכשיו, ככל שיעבור הזמן יהנה מעליית ערך יותר משמעותית.  אם רק חיכיתם להזדמנות הנכונה להשקיע, היא ממש מונחת לכם על מגש, וגם התזמון מושלם – אתם זוכים להשקיע במחירי פריסייל מעולים, רגע לפני שהפרויקט יושק באופן רשמי, הביקוש יעלה ועמו יעלו גם המחירים. כמו משקיעים רבים לפניכם, אתם עומדים לגלות שהפעם הקלף המנצח נמצא דווקא ביד שלכם! מאות לקוחות קודמים של חברת כהן פליקס נדל"ן נדל"ן, שבחרו להשקיע במתחם ה 1000 לפני כמה שנים, בדיוק בנקודת הזמן שאנו נמצאים בה עכשיו ובעיתוי דומה, כבר גרפו רווחים של מאות אחוזים. חלקם אף החליטו להשקיע גם במתחם אלפיים כי מזהים שמדובר במהלך מנצח שהולך לשחזר את ההצלחה הקודמת ואף להעלות עבורם את הרף במידה משמעותית!.   אם אתם יודעים לזהות הזדמנות טובה כשהיא מתדפקת על דלתכם, לא תוכלו להתעלם מהזדמנות שעכשיו נקרית לפניכם: מתחם 2000 אינו רק משחזר את ההצלחה של מתחם האלף אלא שהוא חדש ומתקדם יותר, הרבה יותר קרוב לים.

כהן פליקס ונדלן נדלן איתכם לאורך כל הדרך

אחרי שאיתרתם את הפרויקט המושלם, והבנתם שאין תזמון טוב יותר מעכשיו, עליכם להבטיח שאתם נמצאים בידי חברת נדל"ן אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון ומוניטין אשר תנהג אתכם בשקיפות לכל אורך הדרך , איתה תרגישו בטוחים ותדעו שהכל מתנהל כשורה תמיד. אכן, חברת כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן היא חברה בעלת התבונה והנסיון רב שנים שמנהלת את הפרויקט בהצלחה ובמקסימום שקיפות, בדיוק כמו בפרויקטים אחרים בהן היא מעורבת. עם ניסיון של 40 שנים בתחום, וצוות מומחים מקצועי מהשורה הראשונה, החברה תמיד משכילה לבחור את הפרויקטים הנכונים ביותר בתחום הנדל"ן, כאלו שמניבים להם ולמשקיעים תשואה אדירה, וממקמים אותן בראש. ההשקעה האדירה, היחס האישי, המקצועיות, הקפדנות והמסירות ללקוחות ולמשקיעים, הן התכונות שהופכות את החברה למובילה ולמצליחה ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

נדל"ן נדל"ן וכהן פליקס – מוניטין שנבנה מהצלחה להצלחה

כהן פליקס זו חברה לבניין ופיתוח שנוסדה בשנת 1973, ומביאה אל השולחן המון ניסיון בתכנון, פיתוח ובניית פרויקטים של נדל"ן. חברת נדל"ן נדל"ן מביאה עמה חדשנות פורצת דרך בתחומי יזמות נדל"ן ושיתוף הפעולה ביניהן, מקנה להן ולכם, יתרון מובהק. לחברה יש ניסיון רב וגישה מאוד חדשנית. לאורך שנות פעילותה היא הובילה פרויקטים של יזמות בנייה, קבוצות רכישה, תכנון והשבחת קרקעות. כל פרויקט של החברות נבחר בקפידה, ומלווה על ידי צוות של מומחים. סיפורי ההצלחה הרבים, מיקמו את החברה כמובילה בתחום ההשקעות בנדל"ן בארץ, ובפרט באזור ראשון לציון והסביבה, כאשר היא אמונה על פרויקטים רבים באזור ונהנית מאיתנות כלכלית ומוניטין מבוסס. מכיוון שאזור ראשון לציון נחשב למגרש הביתי עבור המומחים שלהם, הם מכירים  עד לרמת הפרט הקטן תכניות קיימות ועתידיות, מה שמאפשר להן להציע למשקיעים הזדמנויות השקעה מעולות ואת האפשרות לרכוש נכסים וקרקעות בעיתוי המושלם.

מתלבטים? הסתמכו על הנתונים

מכיוון שההשקעה בנדל"ן זו השקעה גדולה, ההחלטה דורשת מכם להשקיע מחשבה. כאן לא בהכרח צריך לחשוב יותר מדי, אלא רק להקשיב לאינסטינקטים ולראות שהנתונים מדברים בעד עצמם. למרות שמתחם 2000 מלווה כמובן בחוות דעת שמאית, התואמת לתקן, לא צריך המון ידע וניסיון כדי להבין שלהשקעה במתחם יש פוטנציאל רווח עצום. מתחם ה 2000 ממוקם על קרקע פרטית שקרובה לקו החוף בראשון לציון, עיר מרכזית וגדולה, שנמצאת בתהליכי פיתוח בלתי פוסקים, כחלק מחזון של העירייה להפוך אותה לעיר הגדולה, המובילה והחשובה ביותר בארץ עם קרוב ל 350,000 תושבים בעתיד. המיקום האטרקטיבי, מחירי הפריסייל הסופר משתלמים והעובדה שתכנון המתחם מקודם על ידי עיריית ראשון לציון עצמה, ש- 50 אחוז משטחיו נמצאים בבעלותה, הם מאפיינים שרק מעידים על ההיתכנות לתשואה גדולה ועל הפוטנציאל הגלום במתחם. אל תוותרו על האפשרות להשקעה מעולה שרק תלך ותשביח את עצמה. עם צוות מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך שלזכותו פרויקטים קודמים שהפכו לסיפור הצלחה ועם מחירי פריסייל שווים שמובילים לפוטנציאל רווח עצום כבר במעמד הרכישה, מתחם  האלפיים מציע הזדמנות מעולה והיתכנות רווח שלא כדאי לפספס! אל תתנו להזדמנות המעולה לחמוק מכם. רגע לפני שהמחירים עולים, השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם! השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים והתוכניות

הקרקע אינה זמינה לבניה


קראו עוד

להשארת פרטים או תיאום פגישה

השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

אמנת
שירות

כתיבת תגובה

יצירת קשר מהירה

משקיע יקר,

אנו בכהן פליקס ונדל"ן נדל"ן, מאמינים בשקיפות מלאה למול לקוחותינו ולכן אנו רואים חובתנו ליושרה חסרת פשרות בהצגת מצב הקרקע.

אנו מאמינים בהשקעה בקרקעות בעלות פוטנציאל רב להשבחה ולתשואה ניכרת, 100% מלקוחות החברה אשר מימשו את הקרקע הרוויחו עשרות ומאות אחוזים מהרכישה.

יחד עם זאת, חשוב לנו להדגיש כי כחלק מהקרקעות אשר משווקות על ידי חברתנו אינן זמינות לבנייה במועד זה וכי קיימת סבירות שיחלפו שנים עד אשר תמומשנה האפשרות לבנות בקרקעות אלו. אנו ממליצים לכם לא לוותר על בדיקת תוכניות הפיתוח של הרשות המקומית לגבי הקרקע שיש לכם עניין להשקיע בה ובאתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא את עשרת הדברות למשקיע ברכישת קרקע.

כידוע, השקעה בקרקעות מהווה חלק מרכזי בתחום השקעות הנדל'ן, הנחשב כשלעצמו לאחת הזירות החמות ביותר בעולם ההשקעות. יש מגוון רחב של קרקעות בהן ניתן להשקיע, כאשר לכל אחת מהן אטרקטיביות שונה .

על כן חשוב להדגיש שההשקעה בקרקע אינה מתאימה לאנשים המחפשים תשואה מיידית והיא מתאימה למשקיעים בעלי יכולת כלכלית.

אנו מעוניינים בלקוחות מרוצים אשר יהנו מליווי מקצועי לאורך תהליך ההשקעה ומקפידים לשקף בדיוק וביושרה ללקוחותינו את קצב התקדמות הליכי התכנון במתחם.

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.