דירות גן במחירים מצחיקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

דירות גן במחירים מצחיקים

דירת גן היא דירה הממוקמת בקומת הקרקע של הבניין, עם שטח אדמה צמוד. היא מאפשרת שילוב מעניין, של מגורים בבניין משותף במחיר נמוך יחסית, עם אופי של בית פרטי, עם גינה משלכם. הנה כמה נקודות שכדאי לדעת לגבי דירות מסוג זה

מקום טוב באמצע

דירת קרקע עם גינה, מספקת יחס טוב במיוחד בין המחיר לבין מה שאתם מקבלים. מחיר דירת גן יהיה אמנם גבוה יותר ממחיר דירה רגילה באותו בניין, אך לא בהרבה. מדובר לרוב על הבדל 20%-25% יותר במחיר הדירה. לעומת זאת, מחיר דירת גן יהיה נמוך בהשוואה לבית פרטי באותו הגודל. כיום ניתן למצוא דירות גן למכירה בראשון לציון ובערים נוספות רבות, דירות אשר הפכו למבוקשות הודות ליחס האטרקטיבי שבין המחיר לתמורה.

חסרונות שמתגלים כיתרון

אין ספק שקיימים הבדלים בין דירת גן לבין מגורים בבית פרטי, חלקם מהווים חסרונות עבור אנשים מסויימים. כמו לכל דבר בחיים, לכל מטבע יש שני צדדים. חלק מהחסרונות, כוללים קרבה רבה לשכנים האופיינית למגורים בבניין, שעשויה להתבטא ברעש של אנשים ורכבים. חסרונות אחרים הינם קטנים יחסית, דוגמת הצורך לשלם על רכוש משותף שאינכם משתמשים בו, כמו תחזוקת המעלית בבניין. כמובן שמאפיינים אלו אינם משמעותיים עבור כל אחד. עבור חלק מהאנשים, מידת הקרבה של דירת הגן לחדר האשפה היא עניין משמעותי, אצל אחרים פחות. הדבר עשוי להיות תלוי במידת התחזוקה והניקיון של חדר האשפה, גם כאן, יש שוני בין דירות הגן השונות, משום שלא כל דירת גן קרובה לחדר האשפה. בשורה התחתונה, כדאי לזכור שהחסרונות עשויים להיות יתרון כאשר מדובר על עניין המחיר – הנמוך באופן משמעותי ביחס לבית פרטי.

שיקולים כלכליים

לאור מבחר דירות הגן, ניתן למצוא כאלו המוצעות במחירים נמוכים יחסית. הקריטריונים בבחירת הדירה הם כבר עניין אישי. התקציב העומד לרשותכם מהווה כמובן נקודה מרכזית המשפיעה על החלטות מסוג זה. רבים בוחרים בדירות גן, מאחר והם אינם יכולים להרשות לעצמם בית פרטי מבחינת התקציב העומד לרשותם ודירת גן היא בהחלט אלטרנטיבה טובה מאוד במקרה זה. אם חשוב לכם במיוחד שתהיה לכם גינה מחוץ לבית, רכישת דירת גן עשויה להיות פתרון מוצלח. 

חשיבות הייעוץ המקצועי

מומחי נדל"ן מנוסים, יוכלו לסייע לכם להשיג דירות גן במחירים הטובים ביותר שניתן. חשוב לזכור כי מכיוון שמדובר בסוג דירות מיוחד במינו, כדאי לקבל ליווי מקצועי של בעלי ניסיון בתחום הנדל"ן. אם אתם ניגשים לכך ללא הידע והניסיון שיש למומחים, לא בהכרח תבינו מה בדיוק אתם קונים. מחיר נמוך במיוחד מצריך בירור מקיף ויסודי אודות הדירה. יועצי נדל"ן מקצועיים ומנוסים יוכלו להציג בפניכם נקודות חשובות שלא בהכרח חשבתם עליהן בעצמכם ועשויות להיות משמעותיות.

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.