יעד השקעה מבטיח: נדל"ן בראשון לציון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בעולם שבו יש אינספור הזדמנויות השקעה, המציע מגוון יעדים, סוגי נכסים ותשואות מגוונות, כדי לבדוק האם מדובר בהשקעה כדאית, יש לבודד את המשתנים השונים. יעד השקעה מבטיח- האם יש דבר כזה? כיצד מודדים יעד השקעה ובאילו דרכים ניתן להעריך את פוטנציאל ההשקעה לטווח הארוך? אחת מהזדמנויות ההשקעה המדוברות והמבוקשות ביותר כיום, נמצא בלב גוש דן. ברוכים הבאים לראשון לציון!

על מה כולם מדברים?

העיר המרכזית, הממוקמת בלב ליבה של גוש דן, הפכה כבר מזמן לאחד המקומות האטרקטיביים למגורים ולהשקעה. מיקומה המרכזי, ההשקעה בתשתיות והעובדה שמחירי הנדל"ן בה עולים בהתמדה, הופכים אותה לכזו. לאחרונה, ראשון לציון עלתה לכותרות בעקבות פרסום "מתחם האלף" היוקרתי, העתיד לכלול מתחמי מסחר ומגורים במיקום אטרקטיבי ביותר- חלקה המערבי של העיר.

סיבות טובות להשקעה

הנה כמה סיבות טובות ההופכות את העיר ראשון לציון ליעד השקעה מבטיח הכולל איכות חיים גבוהה:

  1. נדל"ן בגוש דן לא משנה אם תחליטו לרכוש זכות לדירה, משרד, קרקע או נכס בנוי, ראשון לציון היא ללא ספק בחירה מצוינת. מחירי הנדל"ן בעיר נמצאים בצמיחה מתמדת ולכן דירות למכירה בראשון לציון זוכות לביקוש רב, דבר שצפוי להמשיך גם בעתיד הרחוק יותר.
  2. הגודל כן קובע – ראשון לציון היא העיר השלישית בגודלה בישראל. זהו מקום מאוכלס, הכולל אוכלוסיה ותיקה ומושך אליו אוכלוסיה חדשה. לא זו בלבד, אלא שהתחזיות העתידיות למרקם העירוני של העיר צופות עלייה נוספת ובשל כך הביקוש רק עתיד לעלות.
  3. תעסוקה, מסחר ומה שביניהם – אחד המדדים ההופכים עיר למוצלחת, היא התפתחות המסחר והתעסוקה בה. לא רק שהדבר גורם לירידה משמעותית באחוז האבטלה, אלא שהוא גם משפר את נראות העיר ומושך יותר ויותר תושבים הרוצים לגור בקרבת מוקדי התעסוקה והמסחר השונים. בראשון לציון יש תוכניות בנייה המתממשות ללא הרף, הן למתחמי מסחר ולמשרדים והן לבנייה פרטית. עד שנת 2030, כך על פי תוכניות המתאר של העיר, עתידות להתווסף בראשון לציון עשרות אלפי יחידות בנייה חדשות ועד 3 מיליון מ"ר של שטחים מסחריים.

מדוע כדאי להשקיע דווקא עכשיו?

ככל שהקרקע איכותית יותר, כך ערכה צפוי לעלות בצורה משמעותית ומהירה יותר. הסיבות הגאוגרפיות, הדמוגרפיות ואיכות החיים הגבוהה שיש בעיר ראשון לציון, מבטיחים כי העיר תמשיך להוות מוקד עלייה משמעותי. תג המחיר הנלווה לנכסים השונים בעיר יעלה בהתאם, בעיקר כאשר מדובר על פרויקטים חדשים, דוגמת מתחם האלף שהזכרנו קודם לכן. עתודות הקרקע הזמינות להשקעה בעיר ראשון לציון הן גם בין המבוקשות ביותר בגוש דן, וגם האחרונות שבהן. ההזדמנות להשקיע היא ממש עכשיו, לפני שהמחירים עולים וכשהקרקע עדיין זמינה להשקעה.

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.