קרקעות ומגרשים בראשון לציון

מעוניינים לרכוש קרקעות ומגרשים בראשון לציון והסביבה במחירים אטרקטיביים ובלוקיישנים נחשקים? איתנו תהיו הראשונים לדעת על כל הזדמנות להשקעה מעולה!

הקרקע של היום בשביל הנכס בעתיד.

בחברת כהן פליקס נדל"ן נדל"ן מתמחים בתהליכי תכנון והשבחת קרקעות בראשון לציון והסביבה ומציעים ללקוחותינו את ההזדמנות ליהנות מפוטנציאל רווח עצום ומתשואה גבוהה!

הקרקע אינה זמינה לבניה

להשארת פרטים

נא למלא את הטופס ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

מדוע לקנות קרקעות ומגרשים בראשון לציון?

כאשר המחירים של פרויקטים מוגמרים מרקיעים לשחקים, רבים מחפשים להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, ולמצוא את ההזדמנות להשקיע בעסקת נדל"ן אטרקטיבית שתשנה את חייהם. אנו ידועים ביכולת שלנו לזהות את הפוטנציאל שבקרקע ולהפוך את החול לזהב, ולהתריע על הזדמנות מעולה להשקעה!

הזמן הנכון להשקיע בפרויקטים שלנו:

  • מתחם 1000 – המטרופולין הגדול בגוש דן המשלב מודרניות וקידמה. מתחם במודל חדשני ועירוב שימושים ראשון מסוגו בישראל המשלב מגורים, תעסוקה, מסחר ופנאי. המתחם ממוקם ליד  קו החוף בראשון לציון והוא התעלה על כל התחזיות והשיג למשקיעים תשואות מעבר לציפיות. 
  • מתחם 2000 –עתודת קרקע פרטית אחרונה מסוגה מול קו החוף בראשון לציון המשחזרת את ההצלחה של מתחם ה-1000. ההמשך האינטגרלי של מטרופולין מתחם ה 1000 שטומן בחובו פוטנציאל רווח עצום!
  • פרויקט נים – הקרקע המתקדמת ביותר ברמה התכנונית בלוקיישן יוקרתי ומבוקש ועסקה מבטיחה במיוחד למשקיעים. מיקום הקרקע האטרקטיבי סמוך לקניון ומגדל העסקים עזריאלי ראשונים, במרחק הליכה מרכבת ראשונים.
  • באר יעקב – אחת מהעתודות האחרונות בהחלט של באר יעקב להיבנות ולהתפתח, קרקע במיקום יוצא דופן עם נגישות תחבורתית מהירה לכביש 431 המחבר את באר יעקב לראשל"צ, נס ציונה והסביבה.
  • צפון מזרח לראשון לציון – קרקע אטרקטיבית להשקעה באזור צפון מזרח ראשון לציון המתפתח והמחובר לכל הצירים החשובים של העיר. הקרקע בתהליך תכנוני.

אנו נמצא את ההזדמנות החד פעמית שלכם!

רכישת קרקעות ומגרשים בראשון לציון זו הזדמנות עסקית מעולה, מכל זווית שתסתכלו ואנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך התהליך ולהציע לכם מאגר גדול של קרקעות ומגרשים באזור ראשון לציון והסביבה!

הקרקעות לא זמינות לבנייה.