מתחם ה - 2000

בעקבות הצלחת מתחם ה-1000 שהפך לסיפור הצלחה מסחרר, חברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן משיקות את הדבר החם הבא, מתחם ה- 2000, המשך אינטגרלי של מטרופולין ה 1000 אשר התאים עצמו לעידן החיים החדש, המשלב עירוב שימושים של מגורים, תעסוקה ,מסחר ופנאי בפריים בלוקיישן מדהים  בלב גוש דן, בעתודת הקרקע האחרונה מול הים!

הקרקע אינה זמינה לבניה

להשארת פרטים

נא למלא את הטופס ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

הקרקע אינה זמינה לבניה

הגיע הזמן להתקדם 

מתחם אלפיים מציע את אחת מההזדמנויות החמות, והאטרקטיביות ביותר שיש לשוק הנדל"ן להציע. עם מיקום אטרקטיבי על חלקה פרטית מערבית למתחם האלף מול קו החוף בראשון לציון, וממש כמו במתחם ה1000, גם כאן פוטנציאל עליית הרווח עצום.

מטווח 24 – פינוי

חלק מהשטח המיועד לפרויקט מתחם האלפיים הוא בסיס המכונה מטווח 24 השייך לחיל הקשר. ביוני 2022 עיריית ראשל"צ, חתמה על הסכם היסטורי פורץ דרך לפינוי "מטווח 24", במסגרתו יפונה שטח של כ-1,300 ועד 8,000 דונם לטובת עשרות אלפי יחידות דיור חדשות. לאחר פינוי המטווח, יתווספו לרצועת החוף של העיר עוד כשני קילומטרים – דבר אשר ישלש את גודלה של רצועת החוף. בנוסף יקל המהלך על התושבים על ידי פתיחת נתיבי גישה נוספים אל החוף במקום ציר הגישה היחיד והצר שהיה אל הים עד כה.

מטווח 24 יפונה לטובת פרויקט מתחם ה2000 ובכך תהפוך רצועת החוף היפהפייה לפנינה אדריכלית המיועדת למגורים, תעסוקה ומסחר!

ההיסטוריה חוזרת על עצמה

בדיוק כפי שמתחם ה-1000 התעלה על כל הציפיות והניב תשואה של מאות אחוזים למשקיעים, כך גם מתחם 2000 שם למשקיעים קלף מנצח ביד. המיקום האטרקטיבי, מחירי הפריסייל הסופר משתלמים והעובדה שתכנון המתחם מקודם על ידי עיריית ראשון לציון עצמה, אלו נתונים שמצביעים על ההזדמנות להשקעה בעלת פוטנציאל רווח ותשואה גדולה!

אנו מעוניינים לעבור לשלב הבא!

עם מעל 40 שנות ניסיון באיתור הזדמנויות נדל"ן ובחירת מוצלחת של פרויקטים, חברת כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן נחשבת לחברה המובילה בפיתוח העיר ראשון לציון. הצוות המקצועי ילווה אתכם צעד אחר צעד בעת ביצוע העסקה החשובה בחייכם, תוך שיספק מעטפת שלמה של שירותים ופתרונות.

מוכנים להפוך את החלום שלכם למציאות? אז בואו נתקדם ! 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם כל הפרטים והתוכניות

הקרקע אינה זמינה לבניה