מתחם ה - 1000

העתיד של עולם הנדל"ן כבר כאן!

מתחם ה-1000 הוא המטרופולין הראשון והגדול מסוגו בישראל אשר תוכנן וקודם על ידי הרשות המקומית ראשון לציון לאורך כל הדרך וקבע סטנדרטים חדשים לאופן שבו הכרתם מרחבים עירוניים עד היום. המתחם מגדיר עירוב שימושים ולראשונה בישראל משלב בין מגורים, מסחר, משרדים ופנאי, וכל זאת – סמוך לחוף הים ולצירי התחבורה חשובים, כולל הרכבת הקלה ורכבת ישראל.

הקרקע אינה זמינה לבניה

להשארת פרטים

נא למלא את הטופס ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

הזדמנות שלא כדאי לפספס!

מתחם האלף התעלה על כל התחזיות ומציג קונספט חדשני של מגורים, משרדים, מסחר ופנאי במרחק של נגיעה מחוף הים. 

כשהוא נפרש על שטח של כ-1000 דונם על קו החוף בלב גוש דן, הוא נחשב בצדק לפרויקט ייחודי מסוגו בעל מודל חדשני ומודרני, מציע הזדמנות חד פעמית ופוטנציאל רווח עצום, שלוקח אתכם אל האלף הבא!

מגורים. הבטיחו את העתיד שלכם עוד היום במתחם ה 1000. המתחם צפוי לאכלס כ- 5,500  יחידות דיור בפריים לוקיישן מרכזי ויוקרתי בגוש דן, ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

תעסוקה ומשרדים ומסחר במתחם כ- 1,750,000 מ"ר של שטחים מיועדים לתעסוקה, משרדים ומסחר. הצטרפו לחברות ועסקים מהגדולים בארץ אשר קבעו מבעוד מועד את משכנן החדש במטרופולין ה 1000. 

שריינו לעצמכם משרדים ומסחר במתחם אשר נהנה מהסטנדרט החדשני והמתקדם מסוגו בישראל.

אנחנו מעוניינים, מה עושים?

פונים לחברת כהן פליקס נדל"ן נדל"ן בהקדם האפשרי. אפשר גם להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם. חברת כהן פליקס נדל"ן נדל"ן היא מהמובילות בפיתוח העיר ראשון לציון ובבעלותן 100 יחידות במתחם האלף.

בהיותו פרוייקט אטרקטיבי הביקוש רק הולך וגדל, והיחידות נחטפות, מומלץ לפעול בהקדם האפשרי ולא לפספס את ההזדמנות המיוחדת שנקרתה בדרככם לבצע את ההשקעה המשתלמת ביותר בחייכם.

אז בואו נתקדם! השאירו פרטים ונחזור אליכם!

הקרקע אינה זמינה לבניה