משרדים ומסחר בראשון לציון

מחפשים השקעות ייחודיות בשוק המשרדים והחנויות בראשון לציון?

ראשון לציון נחשבת כיום לאחד ממוקדי המסחר, הבילוי והפנאי האטרקטיביים, האהובים והחזקים ביותר שיש בישראל. הביקוש ההולך וגדל למשרדים וחנויות בראשון לציון, הוביל לפיתוח של פרויקטים רבים שמספקים מענה מודרני ויוקרתי, ולהתעניינות גבוהה מצד משקיעים ושוכרים ובעיקר למשרדים וחללי עבודה שנותנים מענה הולם לחברות וארגונים ומרכזים מסחריים.
כדי שתישארו עם היד על הדופק, אנו כאן עבורכם עם כל הפרויקטים הכי חמים.

להשארת פרטים

נא למלא את הטופס ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

למי זה מתאים?

בין אם אתם בעלי מקצועות חופשיים או יצירתיים הפועלים בראשון לציון והסביבה, בין אם קמעונאים שרוצים טביעת רגל במוקד המסחר המבוקש ביותר באזור המרכז ובין אם אתם משקיעים שמעוניינים לגוון את תיק ההשקעות וליהנות מתשואה נאה ומחירים אטרקטיביים, אנו הכתובת. 

חברת כהן פליקס נדל"ן שותפה במגוון פרויקטים של משרדים וחנויות בראשון לציון והסביבה, ועם ניסיון עשיר של שנים רבות בשוק הנדל"ן באזור, החברה מכירה תוכניות קיימות ועתידיות ויכולה לעזור לכם לאתר הזדמנויות חד פעמיות ולקחת חלק במיזמים חדשניים, מעוררי סקרנות ואפילו ראשונים מסוגם!

פרויקטים ששמים את ראשון לציון על המפה:

  • מתחם ה 1000 האגדי והחדשני על קו החוף של ראשון לציון, חלק מהמטרופולין הגדול בישראל המשלב את עדין החיים המודרני: מגורים, מסחר, משרדים ופנאי, אשר בחלקו העסקי של המתחם קבעו את משכנן חברות מהמובילות במשק הישראלי כגון: בנק דיסקונט מגדל, קבוצת הפניקס ועוד.
  • פרויקט פארק בת ים ממוקדם סמוך לים. מגדל מגורים יוקרתי המשלב מסחר ומשרדים להשכרה ומכירה לחברות ועסקים.
  • פרויקט מרכז העסקים פריימן שאוכלס על ידי מיטב החברות והעסקים מתחומים שונים, ממוקם ברובע הבילויים. 
  • פרויקט w spaces היוקרתי בעל קונספט ייחודי מסוגו של קהילת עסקים המשלב משרדים, חדרי ישיבות, לאונג' עסקי ומרכז כנסים יוקרתי. 

מוזמנים לגלות עוד פרויקטים נבחרים ונחשקים של משרדים וחנויות בראשון לציון מבית כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן!