למה כדאי לכם לרכוש דירה במתחם ה-1000

מבין כל הפרויקטים החדשים שצצים ברחבי הארץ, פרויקט האלף הוא אחד מהמתחמים המודרניים ביותר עם דגש על איכות החיים – בכל שכבות הגיל. מגורים באיכות גבוהה, תעסוקה, חינוך, אטרקציות ובילויים… כל אלה הם רק חלק מהסיבות שבגללן כדאי לכם לרכוש דירה במתחם!

הכול במרחק נגיעה

במשך שנים ראינו איך עוד ועוד שכונות קמות מתוך מחשבה על צורך אחד – מגורים. עוד ועוד דירות למגורים, שכמובן נמצאות תמיד במחסור. אך פרט להן כמעט ולא הושקעה חשיבה בכל הדברים החשובים שכל אחד מאיתנו זקוק להם.

זו בדיוק המטרה של פרויקט האלף, לחשוב על המתחם בתור מוקד החיים של כל אחד ואחת מהתושבים. בין אם מדובר במקומות של תעסוקה, פרנסה ומסחר. בין אם מדובר בחינוך ותשתיות לגיל הרך ולגילאי בית הספר. וכמובן שירותים של רפואה ובריאות ושירותים לגיל השלישי. כל זאת בשילוב של תחבורה, עם שלל של אטרקציות שונות ומגוונות מסביב, ריאות ירוקות, גני משחקים ועוד.

מתחם ה-1000 הוא מקום של חיים – מילדות ועד זקנה, לעבודה, לימודים ובילויים. 

פחות נסיעות, פחות פקקים, פחות בזבוז זמן

כאשר אנחנו מרכזים את שלל מוקדי המשיכה בתוך המתחם – המשמעות היא שמרחקי הנסיעה מצטמצמים באופן אוטומטי. לא צריך לנסוע לסופר שמחוץ לעיר, לא צריך לעמוד שעות בפקקים הלוך וחזור למקום העבודה, ולא צריך לעמוד על הראש כדי למצוא לילדים פתרונות והסעות לחוגים ולחברים.

הצמצום של מרחקי הנסיעה חוסך זמן, ומלבד זאת יש כאן גם חשיבה מקיפה על התחבורה הציבורית. המתחם סמוך לתחנת הרכבת משה דיין, בתוך שטח הפרויקט יופעלו מערכי הסעות ובהמשך שלושה מקווי הרכבת הקלה יעברו בשטחי המתחם. המטרה של כל אלה היא כמובן לצמצם את הצורך בהחזקת רכב פרטי, צמצום פקקים וזיהום אוויר. וכמובן שגם ילדים ומתבגרים יוכלו להגיע בקלות ממקום למקום.

איכות חיים – ברמה הגבוהה ביותר

החיסכון במרחקים, בפקקים ובזמן אומר דבר אחד – הרבה יותר זמן פנוי בשבילכם! הרבה יותר זמן כדי לבלות עם המשפחה ועם חברים, להשקיע בתחביבים, ופשוט להאט קצת את הקצב וליהנות מכל רגע.

פרויקט האלף כולל בתוכו וגם נמצא בסמיכות למגוון של מתחמי קניות ובילויים, וכן שלל אטרקציות לכל המשפחה. בתוך המתחם יקומו פארקים וגני משחקים – מוקד של ריאה ירוקה ממש מחוץ לבית.

ממערב נמצאים חוף הים והטיילת של ראשון לציון, ומדרום מקבץ של אטרקציות: מתחם יס פלאנט, אצטדיון הכדורגל, הסופרלנד ואגם הפארק.

הקרבה למופעים, אירועים, מסיבות ופעילויות ספורטיביות – הכול קרוב ונגיש, בכל עונות השנה.

לסיכום, התכנון והבנייה של מתחם האלף נעשתה מתוך מחשבה עליכם, על האנשים שיבואו לגור כאן. על כל מה שאתם צריכים ורוצים, על כל מה שיתרום לאורח חיים עשיר ובריא, לכם ולכל המשפחה שלכם. תמהיל של מגורים, מסחר ותעסוקה, חינוך, תרבות, בילויים וסביבה – הם השילוב המושלם עבור הפרויקט.

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.