לא רק ת"א, ראשון לציון מרכז התעשייה הבא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

תל אביב היא כידוע מיקום מרכזי מאוד עבור תעשייה, הייטק, משרדים ובכלל נדל"ן לסוגיו. לרכישה או להשכרה, כשאומרים מרכז, מייד נוטים לחשוב על תל אביב. אבל זו למעשה חשיבה צרה למדי ולעתים גם יקרה מדי, ביחס לכמה חלופות אטרקטיביות. חלופה אחת כזו, בולטת במיוחד, מספקת העיר ראשון לציון. 

במבט כללי

בראשון לציון התחבורה לסוגיה, כולל ציבורית, מאפשרת להגיע לכל מקום במרכז במהירות. זה כמו בתל אביב, רק פחות "פקוק", הן בתוך העיר והן בכניסות אליה. רבים מהעובדים בתל אביב גרים בערים שמסביב לה. מבחינתם, עוד יותר נוח לעבוד קרוב לבית ואכן, מתרחב היצע האפשרויות לכך. למשקיעי נדל"ן עסקי, כדאי לעלות על הגל הזה ולשקול רכישת משרדים בראשון לציון. מה גם, שבראשון לציון ישנו מזה זמן רב, שילוב טוב ומתרחב של מרכזי עבודה ובילוי. הכינוי המקומי לכך הוא מב”ת או מרכזי מסחר, בילוי ותעשייה. 

דוגמאות בולטות

דוגמה ידועה של מרכז עבודה ובילוי, מספק אזור התעשייה הישן בצפון העיר. אזור זה, אשר ידוע גם בשם "הרובע", הוקם כבר בשנת 2011 ושילב (ועדיין משלב) תעשייה עם עסקים דוגמת מסעדות. מאז התווספו אזורים דומים, חדשים יותר. במערב העיר נמצא אזור חדש בשם "מב”ת מערב", שבולט גם הוא. אזור זה כולל בין השאר מרכזי מסחר, לצד מרכזי בילוי רבים ואף מרכזי ספורט, דוגמת איצטדיון הכדורגל העירוני. אפשרויות נוספות, מספקים מרכז עסקים שורק בדרום מערב העיר ואזור התעשייה שבנווה אליהו. 

מתחם האלף

דוגמה עדכנית ובולטת במיוחד למרכז מסחר, בילוי ותעשייה הוא פרויקט "מתחם האלף", אשר ממוקם כעל פני כאלף דונם בעיר זו. מדובר בפרויקט ענק, מיוחד במינו, שקרוב לצירי תנועה מרכזיים, כולל הרכבת. המיקום והנוף, משליכים תמיד על מידת היוקרה של הנדל"ן בו מדובר ובמקרה זה, המשרדים הם גם במסגרת פרויקט מושקע ביותר וגם בקרבה גדולה לים ולמקומות בילוי חדשים. כך שללא ספק, מי שמתעניין במשרדים בראשון לציון, ייקח בחשבון אפשרות זו, בין אם הוא בעל עסק או משקיע. 

עיר עם עתיד

יש מי שיכולים להרשות לעצמם את המיקומים היקרים ביותר למשרד ואולי הדבר חשוב להם מבחינת תדמית. עסקים אלה עשויים לבחור דווקא בערים הבולטות ביותר. עסקים אחרים, מתוך מגבלות תקציב, מסתפקים במשרדים בערים פחות אטרקטיביות. ראשון לציון מספקת מקום טוב באמצע מבחינה זו. כמובן, אפשר למצוא בה משרדים ברמות שונות ובסביבות ברמות יוקרה שונות. כך שניתן לומר, שכל מי שמתעניין בנדל"ן עסקי, ימצא כנראה את מבוקשו בעיר זו. בנוסף, לראשון לציון יש לאן "להתרחב" והרבה, מכל מיני בחינות שמשמעותיות למשקיעים. כלומר, השקעה במשרד בעיר זו, היא לא רק השקעה טובה, אלא השקעה שתמשיך להיות כנראה טובה בעתיד ואף תשתפר. 

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.