אילו אמצעי תחבורה יהיו קרובים למתחם ה-1000

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

אם למישהו היה איזשהו ספק, היום זה כבר ברור לחלוטין – אנחנו הישראלים מבזבזים כל כך הרבה זמן בפקקים, וזה רק צפוי להחמיר. החדשות הטובות? מתחם האלף יכלול בתוכו שילוב של מערכי תחבורה שונים כדי לחסוך לכם זמן ולהפוך את חייכם לקלים יותר. את מעט הזמן הפנוי שיש לכם אתם צריכים להקדיש למשפחה, לחברים ולעצמכם – ולא לפקק!

במרחק נגיעה מצירי התנועה המרכזיים

מתחם ה-1000 ממוקם בכוונה סמוך לכמה עורקי תנועה ראשיים ומרכזיים. יש גישה קלה ונוחה לאיילון (כביש 20) וכן לכביש 431, וכמובן גם גישה נוחה לרחובות הראשיים של ראשון לציון – שדרות משה דיין, ושדרות רבין.

כמו כן המתחם סמוך לטרמינל משה דיין של רכבת ישראל. כבר היום הטרמינל מחובר אל נקודות מפתח במרכז הארץ על ידי רכבות סדירות, כך שתוכלו לנסוע בנוחות מרבית ולהימנע מהפקקים.

כחלק מעבודות התכנון והפיתוח העתידיים, צפויים להגיע למתחם שלושה מקווי הרכבת הקלה – הקו הירוק, הקו האדום והקו החום. כל זה בשילוב עם קווי אוטובוסים המגיעים אל האזורים השונים בתוך המתחם ומחוץ לו. בעלי זכות לדירה במתחם האלף ייהנו ממערך של תחבורה זמינה ויעילה. 

נשארים קרוב לבית

החיבור אל עורקי התנועה המרכזיים ואל תחבורה ציבורית יעילה הם הכרחיים לכל פרויקט חדש. אבל זו לא חוכמה לתכנן רק שורות צפופות של בתי דירות. אנחנו מבינים היטב כי פרויקט חדש צריך להכיל הרבה יותר – מרכזי תעסוקה ומסחר, מקומות בילוי, קניות ופנאי, חינוך ותרבות. ואנחנו מבינים עוד יותר כי גם התחבורה קרוב לבית צריכה להיות טובה ויעילה.

ולכן בתוך שטח המתחם צפוי לקום מערך של הסעות ושאטלים, אשר יהפוך את כל האטרקציות ונקודות העניין – לקרובות אפילו יותר.

בנוסף שבילי אופניים ומדרכות רחבות להולכי רגל יאפשרו לכל אחד להגיע בקלות ממקום למקום, וליהנות מהאוויר הפתוח. 

השילוב הזה בין אמצעי התחבורה השונים והאפשרות להתנייד בקלות היא חשובה בכל גיל – ובמיוחד בעבור ילדים וקשישים, אוכלוסיות שזקוקות לקישור הזה בין המקומות. וזה בדיוק הייחוד של מתחם האלף, החשיבה הזו על כולם. זה לא רק פרויקט לזוגות צעירים, זה פרויקט לכולם. רווקים, זוגות צעירים, משפחות צעירות ומשפחות וותיקות, וכמובן בני הגיל השלישי.

מדוע כדאי לרכוש זכות לדירה במתחם האלף?

כמו בכל פרויקט חדש אשר נמצא בשלבי התכנון וההקמה, תוכלו לרכוש זכות לדירה במתחם האלף בעלויות נמוכות ומשתלמות במיוחד!

הזכות לדירה תאפשר לכם לממש את הרכישה בעתיד וליהנות ממתחם מגורים יוקרתי, מודרני ומתקדם, ומאיכות חיים ברמה גבוהה. מקומות מסחר ותעסוקה, חינוך, פנאי ותרבות, קרבה לעורקי תחבורה מרכזיים וכן לאטרקציות שונות (יס פלאנט, הסופרלנד, פארק האגם, חוף הים וכו') – יהפכו את המתחם לאחד המקומות המבוקשים ביותר באזור.

וכמובן שאם לא תרצו לממש את זכותכם לדירה, תוכלו למכור אותה ברווח גדול בעתיד!

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.