איך הפכה ראשון לציון למעצמת נדל"ן?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בשנים האחרונות יותר ויותר ערים בישראל מצויות בתהליך תנופה, התפתחות ובנייה. בערים הללו ניתן למצוא לא מעט פרויקטים חדשים של מגורים ומסחר, פרויקטים של התחדשות עירונית ועוד. אחת הערים שללא ספק הופכת בשנים האחרונות למעצמת נדל"ן היא העיר ראשון לציון. לפי התחזיות, כמאה אלף תושבים צפויים לעבור להתגורר בראשון לציון בשנים הקרובות, מה שיהפוך אותה לעיר השלישית בגודלה בישראל. מה הפך את העיר ראשון לציון למעצמת נדל"ן? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

תנופת הבנייה בראשון לציון

אם תבקרו בראשון לציון, לא תוכלו להתעלם מתנופת הבנייה בעיר. כמעט בכל אזור בעיר ניתן למצוא פרויקט מגורים חדש. פרויקטים חדשים בראשון לציון מושכים לא מעט יזמי נדל"ן ומשקיעים עקב הפוטנציאל הגבוה והעתידי של הקרקעות באזור המבוקש. מגרשים בראשון לציון למכירה הפכו למבוקשים מאוד בשנים האחרונות ומשקיעי נדל"ן רבים מתעדכנים מדי יום במגרשים החדשים המוצעים למכירה בעיר על מנת לאתר מגרש שמתאים להם לצורך רכישה. כאמור, בשל תנופת הבנייה בראשון לציון, על פי התחזיות, העיר הולכת להפוך בשנים הקרובות לעיר השלישית בגודלה בישראל. מה שהופך אותה לכזו הן תוכניות הבנייה הקיימות בה כיום ותוכניות הבנייה העתידיות. תוכנית המתאר החדשה של ראשון לציון כוללת מתחמי מגורים חדשים הממוקמים במערב העיר, בצריפין, בשכונות החדשות בראשון לציון ועוד. חלק מדירות המגורים כבר שווקו וחלקן עדיין נמצאות בתהליכי בנייה. כמו כן, ניתן למצוא פרויקטים חדשים בשכונות שבמזרח העיר, יחידות דיור מוגן שמוצעות ופרויקט פינוי בינוי בשכונת אליהו שאושרה בוועדה המרכזית.

איכות חיים במרכז הארץ

אם חשבתם שבכדי ליהנות מהיתרונות של מרכז הארץ אתם חייבים להתגורר בתל אביב, מסתבר שראשון לציון היא אלטרנטיבה לא פחות טובה, המציעה את כל היתרונות של המרכז ואיכות חיים גבוהה במיקום מרכזי. מלבד שטחי המגורים החדשים שהעיר מציעה, היא עתידה להציע גם מתחמי תעסוקה שיהוו ללא ספק תוספת משמעותית לבסיס הכלכלי החזק של העיר.  העירייה בראשון לציון נערכת לקלוט את כמות התושבים שיגיעו לראשון לציון במגוון דרכים, כאשר אחת הדרכים היעילות ביותר היא לאסוף כמה שיותר מידע אודות הצרכים של כל אדם הבוחר לרכוש דירה בראשון לציון ומגיע אליה מחוץ לעיר. מלבד העובדה שהעיר ראשון לציון מציעה אפשרויות תעסוקה רבות עבור התושבים בה, ניתן למצוא בה חיי לילה, בילוי ופנאי, מוסדות חינוך מצויינים, פארקים רחבי ידיים ונוף מרהיב.

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בראשון לציון?

אם אתם משקיעי נדל"ן אשר מחפשים את היעד הבא להשקיע בו, ראשון לציון היא בהחלט המקום המושלם להשקעת נדל"ן שעתידה להניב לכל משקיע תשואה נאה. כמובן שכדאי להתייעץ עם מומחי נדל"ן בעלי ניסיון והיכרות עם העיר, על מנת לאתר את המגרש או הנכס המתאימים עבורכם. בהתאם לכל הנתונים, ניתן לומר שראשון לציון היא מעצמת נדל"ן כיום ונראה כי ענף הנדל"ן בעיר רק צפוי לצמוח ולהתפתח בשנים הקרובות.

תודה על פנייתך!

הפרטים נשלחו בהצלחה, נציגנו יחזרו אליך בהקדם.