דירות בראשון לציון

אם תמיד חלמתם לגור בעיר מרכזית, אשר בקרוב תהפוך השלישית בגודלה בישראל אשר לאורכה רצועת חוף  הים הארוכה בישראל . ובשטחה שלל מוקדי בילוי, פנאי ובידור, מתחמי ספורט ובקרוב מלונות,  זה הזמן שלכם להצטרף לפרויקט דירות בראשון לציון!

עם אינספור יתרונות הנלווים ללוקיישן נחשק, חברות כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן מזמינות אתכם להגשים את החלום ולעשות את הצעד לעבר דירה יוקרתית משלכם באחת הערים הכי מבוקשות בארץ!

להשארת פרטים

נא למלא את הטופס ונציג מטעמנו ייצור איתכם קשר

שמים אתכם במקום הנכון ובזמן הנכון

ראשון לציון זו עיר שנמצאת בפיתוח תמידי ובלתי פוסק, תמיד חושבים על הפרויקט הבא. 

כדי למצוא את דירות החלומות שלכם בראשון לציון, מוזמנים לעשות אצלנו עצירה. עם ניסיון של עשרות שנים באזור ראשון לציון והסביבה, לחברת כהן פליקס ונדל"ן נדל"ן יש היכרות מעמיקה עם תכניות קיימות ועתידיות. החברה שותפה באינספור פרויקטים נחשקים בראשון לציון והסביבה, שנבחרים בקפידה, מה שאומר שאתנו יש לכם את ההזדמנות להיות במקום הנכון בזמן הנכון תמיד. 

אלופים בהובלת פרויקטים שזוכים להצלחה

ראשון לציון היא המגרש הביתי שלנו, והבית העתידי שלכם. שנות הניסיון הרבות שלנו מעניקות לנו יתרון מובהק בתחום ההשקעות בנדל"ן, במיוחד בראשון לציון והסביבה. לאורך דרכנו המקצועית היינו ועודנו שותפים באינספור פרויקטים של דירות בראשון לציון ביניהם: 

  • פרויקט גבעתי טאוור – בניין מגורים ברמת גמר בוטיקית ויוקרתית המשלב מרכז מסחרי שוקק חיים.
  • פרויקט כלניות – צמד בנייני בוטיק אשר נחל הצלחה חסרת תקדים עבור הרוכשים אשר זכו להנות מעליית ערך הנכס במאות אחוזים.
  • פרויקט הברון ברוטשילד – פריים לוקיישן ברחוב הראשי והשוקק חיים של ראשון לציון שדרות רוטשילד אזור הבילויים וחיי הלילה של העיר.
  • פרויקט הלב בנס ציונה היוקרתית – פרויקט קבוצת רכישה יוקרתי אשר הוקם ונבנה באחד מהאזורים היוקרתיים של נס ציונה, ובו זכו רוכשי הדירות לעלייה מטאורית בשווי הנכס.